Про компанію

З червня 2016 року “Гарант-Трейд Компані” займається виробництвом і реалізацією пелет з відходів соломи пшениці – екологічно чистого біопалива, призначеного для використання в твердопаливних котлах.

Одна з причин почати роботу в цьому напрямку – це, по-перше, можливість знизити кількість викидів в атмосферу шкідливих речовин, що утворюються в процесі спалювання стерні соломи в полях, що знаходяться поблизу населених пунктів нашого району. По-друге, цей вид сировини є відносно недорогим, що безпосередньо впливає на ціну пелет для кінцевого покупця.

За оцінками експертів, економія від переходу на пелети становить 30-40% на кожній тонні у порівнянні з вартістю еквівалентної кількості інших видів палива. Таким чином, відповідь на питання про те, що вигідніше і краще – вугілля, газ, дрова або пеллети – очевидний.

Також з листопада 2019 роки ми успішно запустили виробництво пелет з міксу вільхи, сосни і ясеня. Скоро будемо ділитися інформацією і новинами про новий продукт і етапі розвитку нашого виробництва.

Що ми виробляємо

Ми виробляємо пелети з соломи – високоефективне, екологічно безпечне паливо для опалення як побутових, так і промислових приміщень. Наша продукція не містить хімічних домішок і на 100% складається з відходів соломи, визнана альтернативним видом палива і сертифікована міжнародними центрами SGS і CCI.

Пелети із соломи можуть використовуватися в якості підстилки для тварин і худоби, а також як гігієнічний наповнювач для домашніх вихованців.

Вони безпечні для здоров’я, не містять спор і цвілі завдяки термообробці, не викликають алергію, здатні вбирати в 3-5 разів більше вологи, ніж інші наповнювачі. Гранули прекрасно поглинають запах, через що не залучають комах. Використані гранули легко видаляти і змінювати, вони не схильні до самозаймання, що безпечно як для людей, так і для тварин.

Наша міссія

Більшість природних ресурсів на планеті вичерпуються і не поновлюються або повільно відновлюються. Україна в даному випадку – не виняток. Беручи до уваги загальносвітову тенденцію до прагнення багатьох країн з розвиненими економіками до енергетичної незалежності та впровадження безвідходних виробництв, ми в Energy from Nature вирішили робити самостійніше кроки і змінювати ситуацію на краще вже сьогодні. Статистика свідчить про те, що на сьогоднішній день українські виробники пелет експортують свою продукцію в більшій кількості, ніж споживає внутрішній ринок. Замість цього, Україна продовжує імпортувати природний газ з країн Європейського Союзу на суми майже в два рази перевищують ті, які ми заробляємо від експорту пеллетной продукції закордон.

Наша місія – трансформація мислення українців у напрямку усвідомленого споживання, раціонального використання ресурсів, прагнення до енергетичної незалежності на базовому рівні – на рівні власного будинку.

Кожен сам собі країна і починати завжди потрібно з себе, своїх цінностей і звичок. Чиста країна – це чисті думки, чисті погляди, прагнення і дії.