Про компанію

З червня 2016 року ми займаємося виробництвом і реалізацією натуральних гігієнічних наповнювачів для домашніх улюбленців. Наповнювачі виготовляються з екологічно чистої сировини – відходів соломи пшениці, дерева вільхи або міксу вільхи та соломи.

Одна з причин почати роботу в цьому напрямку – це, по-перше, можливість знизити кількість викидів в атмосферу шкідливих речовин, що утворюються в процесі спалювання стерні соломи в полях, що знаходяться поблизу населених пунктів нашого району. По-друге, цей вид сировини є відносно недорогим, що безпосередньо впливає на ціну продукції для кінцевого покупця.

Про наповнювач

Гігієнічний наповнювач  для туалетів домашніх тварин “Nature for animals” виготовляється з натуральної сировини – відходів соломи пшениці, дерева вільхи або міксу вільхи і соломи та має такі характеристики:

  1. 100% натуральний продукт. До складу наповнювача не входять будь-які домішки хімічного або натурального походження, а також ароматизатори та барвники
  2. Вірогідність знайти спори та цвіль в наших гранулах дорівнює нулю, бо вони термооброблені
  3. Наповнювач не викликає алергію і безпечний для здоров’я навіть якщо ваш улюбленець вирішить скуштувати його на смак (важких металів не було виявлено – в розділі “Сертифікати ” є підтвердження)
  4. Вбирає рідину на 82% від власної маси за результатами тесту із водопоглинання.
  5. Утримує запах аміаку (точно не зайвий бонус)
  6. Поверхня наповнювача залишається сухою (не забувайте вчасно прибирати верхній шар, будь ласка)
  7. Не прилипає до лапок вашого улюбленця (нарешті ви перестанете постійно прибирати після вашого котика, а в самого котика буде постійно хороший настрій)
  8. Продукт економічний у використанні (одному котику потрібно близько 1 кг наповнювача на тиждень, але все залежить від його активності та життєвих планів)
  9. Якість підтверджено сертифікатами відповідності
  10. Не забруднює навколишнього середовища. Повністю біорозкладний продукт. Використаний наповнювач можна змивати в каналізацію або застосовувати як добриво

Застосування: насипте гранули в сухий чистий лоток шаром 2-4 см. Можливе використання лотка з сіткою. Забруднену частину наповнювача потрібно частково видаляти спеціальною лопаткою. Міняйте наповнювач не рідше одного разу на тиждень.  Використаний наповнювач можна застосовувати як добриво або змити в каналізацію.

Склад: 100% пресована солома. Без домішок

Умови зберігання: сухе приміщення, без потрапляння вологи.

Термін придатності: без контакту з вологою строк придатності необмежений.

Співпраця

Ми співпрацюємо з торговельними мережами.
За деталями можна звертатися:
+38 (097) 678 86 23
biosolomadn@gmail.com