Енергія від природи

Ми змінимо Вашу свідомість

Про нас

З червня 2016 року ми займаємося виробництвом екологічно чистого біопалива з відходів соломи пшениці – пелет, призначених для використання в твердопаливних котлах.

Одна з причин розпочати роботу в цьому напрямку – це, по-перше, можливість знизити кількість викидів в атмосферу шкідливих речовин, що утворюються під час спалювання стерні соломи в полях, розташованих поблизу населених пунктів нашого району.

По-друге, цей вид сировини є відносно недорогим, що безпосередньо впливає на ціну продукту для кінцевого покупця. За середніми оцінками експертів, економія від переходу на такий вид палива складає до 30-40% на кожній тоні порівняно з вартістю еквівалентної кількості інших видів палива, таких як буре вугілля, природний газ та деревина.

Також з листопада  2019 року ми успішно запустили виробництво пелет з міксу вільхи, сосни та ясеню. Скоро будемо ділитися інформацією та новинами про  новий продукт та етап розвитку нашого виробництва.

+38(096)0001511

image
image

Що ми виробляємо

Ми виробляємо високоефективне, екологічно безпечне паливо для опалювання як побутових, так і промислових приміщень. Наша продукція не містить хімічних домішок та на 100% складається з відходів соломи, визнана як така, що належить до альтернативних видів палива та сертифікована міжнародними центрами SGS та CCI.

Також пелети з соломи можуть використовуватися як підстилка для тварин та гігієнічний наповнювач для домашніх улюбленців.

Вони безпечні для здоров’я, не містять спор та цвілі завдяки термообробці, не викликають алергії, здатні вбирати в 3-5 разів більше вологи, ніж інші наповнювачі. Гранули прекрасно поглинають запах, тим самим не привабливі для комах. Використані гранули легко прибирати та змінювати; вони не схильні до самозаймання, що безпечно як для людей, так і для тварин.

0